TĪKLOŠANĀS AR PROJEKTU LIFE HYPOBRICK

Pateicoties LIFE programmas Close-to-market komandas ieteikumiem, LIFE PHIPP projektam bija iespēja tikties tiešsaistē ar līdzīga rakstura projektu LIFE HYPOBRICK 2020. gada decembrī.

 

Tikšanās galvenais mērķis ir nodibināt pirmo kontaktu un turpmāko sadarbību starp LIFE HYPOBRICK projektu un LIFE PHIPP projektu.

 

LIFE HYPOBRICK projekts paredzēts kā sabiedrotie ķieģeļu ražošanas industrijai pārejā uz aprites ekonomiku. Vienlaikus palīdzot novērst klimata pārmaiņu negatīvo ietekmi.

Projektā paredzēts izveidot dabai draudzīgu ķieģeļu ražošanas procesu, kurā apdedzināšanas procesa vietā tiks izmantota sacietēšanas tehnika. Jaunajā ražošanas procesā ķieģeļu atkritumi tiks izmantoti kā izejmateriāls. Kā arī plānots šo inovāciju izplatīt starp ķieģeļu ražotājiem visā Eiropā.

 

Projektu ieviesēji vienojās turpmāk informēt viens otru par projektu tālāko attīstību un tikties atkārtoti uz nākotnes prototipu prezentēšanu.

 

Uzzini vairāk par LIFE projektu LIFEHYPOBRICK.EU

 

 

 

 

 

PROJEKTS “ALTERNATĪVA MAKULATŪRAS ATKRITUMU UN KAŅEPJU ŠĶIEDRAS PĀRSTRĀDE INOVATĪVOS SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLOS AR UZLABOTU SILTUMVADĪTSPĒJU” (LIFE_PHIPP, LIFE17 ENV/LV/000335) TIEK ĪSTENOTS AR EIROPAS SAVIENĪBAS LIFE PROGRAMMAS UN VALSTS REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDA ADMINISTRĀCIJAS FINANSIĀLU ATBALSTU.