STARPTAUTISKĀS IZSTĀDES SIA BALTICFLOC IEPAZĪSTINA APMEKLĒTĀJUS AR LIFE_PHIPP PRODUKTU

 

 

2019. gada sākumā SIA Balticfloc piedalījās trīs starptautiskās izstādēs – Latvijā, Igaunijā un Vācijā, kuru laikā apmeklētājus iepazīstināja ar savu esošo produkciju un prezentēja projekta LIFE PHIPP paredzēto produktu – jauna tipa siltumizolācijas materiālu, kas tiks ražots no pārstrādātas zemas klases makulatūras un kaņepju šķiedras. Ceturtā izstāde „Resta” paredzēta Lietuvā no 24. līdz 27. aprīlim šī būs 2019. gada pavasara pēdējā izstāde, kur var paspēt satikt SIA Balticfloc pārstāvi un iepazīties tuvāk ar visiem produktiem.

 

Pirmā izstāde norisinājās no 14. – 16. martam starptautiskā būvniecības industrijas izstāde „’Māja I 2019”, kuru kopumā apmeklēja 32 261 apmeklētājs no 17 valstīm. Šis ir lielākais būvniecības nozares notikums Latvijā, kas ataino mūsdienu celtniecības attīstības tendences, tehnoloģiju jaunumus, kā arī sekmē tiešu dialogu starp būvniecības un citu saistītu nozaru profesionāļiem, un galapatērētājiem Baltijā, Austrumeiropā, Rietumeiropā, Āzijā.

 

Aprīlis iesākās ar 22. starptautisko izstādi Tallinā „Estbuild”, kur uzsvars tiek likts uz inovatīvām tehnoloģijām un materiāliem celtniecības nozarē.
Plašākā izstāde, kur SIA Balticfloc prezentēja savu produkciju šajā pavasarī, notika no 8. – 14. aprīlim Vācijā – „BAUMA”. Šī ir būvniecības industrijas pasaules vadošā izstāde, kurā tiek aptverts starptautisks produktu loks, tajā satiekas industrijas profesionāļi un potenciālie sadarbības partneri, tiek iegūti jauni klienti un kontakti. Šī izstāde nosaka būvniecības nozares ritmu un virzienu. Šajā reizē izstādi apmeklēja 620 000 viesu no dažādām pasaules valstīm.

 

 

PROJEKTS “ALTERNATĪVA MAKULATŪRAS ATKRITUMU UN KAŅEPJU ŠĶIEDRAS PĀRSTRĀDE INOVATĪVOS SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLOS AR UZLABOTU SILTUMVADĪTSPĒJU” (LIFE_PHIPP, LIFE17 ENV/LV/000335) TIEK ĪSTENOTS AR EIROPAS SAVIENĪBAS LIFE PROGRAMMAS UN VALSTS REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDA ADMINISTRĀCIJAS FINANSIĀLU ATBALSTU.