Siltumizolācijas plēves un savienojošās lentas

Siltumizolācijas plēves un lentas sniedz mājai papildus drošību pret pārlieku miturma uzkrāšanos, kā arī palīdz saglabāt siltumu.
Latvijas tirgū piedāvātas ir ļoti plašs plēvju klāsts, tādēļ nereti ir viegli apjukt plašajā  klāstā.

Mēs saviem klientiem piedāvājam bezmaksas konsultācijas, lai atrastu kvalitatīvu un ilgtspējīgu risinājumu mājokļa siltumizolācijas jomā.

Produktu klāsts nemitīgi tiek papildināts, tādēļ, ja tomēr neatrodi šeit savu izvēlēto siltumizolācijas plēvi, sazinies ar mums, pilnīgi iespējams, ka tā jau atrodas mūsu noliktavā.

Siltumizolācijas plēves - drošība pret mitruma uzkrāšanos, siltuma saglabāšana
Linu Voiloka Lente

LINU VOILOKA LENTE

10x100x15000mm (1,5m2)
10x200x15000mm (3m2)
20x100x7000mm (0,7m2)

Linu voiloks izgatavots no dabīga produkta – linu šķiedras. Tas ir ideāls materiāls guļbūvēm iestrādājot starp baļķiem un spraugu aizdrīvēšanai.
Lenta piemērota sienu, griestu, jumtu un grīdu siltināšanai, kā arī Logu un durvju aiļu siltināšanai. Papildus tā kalpos arī starpsienu skaņas izolācijai, durvju nosiltināšanai,kā arī
grīdām zem parketa un lamināta.
Linu voiloku ir viegli pielietot un ir pilnīgi drošs materiāls ar labām gaisa un gāzu difūzijas īpašībām, kā arī saglabā vienmērīgu mitruma līmeni. Ir ļoti augsta siltumizolācijas spēja un skaņas izolācija.

TVAIKA BARJERA PRO CLIMA DB+

2,75x50m (137,5m2)

Lietojams kā tvaika un gaisa izolācijas būvkartons jumtiem, mansardiem, sienām, griestiem un grīdām. Kombinējams ar visa veida plākšņu ieklājamiem šķiedru siltumizolācijas materiāliem. Augsta aizsardzība pret būvkonstrukciju bojājumiem un pelējumu arī neparedzēta mitruma piekļuves gadījumā, ko nodrošina mainīga mitruma difūzijas pretestība. Piemērots visiem šķiedrveida siltumizolācijas materiāliem (arī iepūšamajām siltumizolācijām). Ekoloģisks ēkas karkasa hermetizācijas risinājums.

TVAIKA BARJERA ELT-KRAFT VCL ARMĒTS ČETRSLĀŅU PAPĪRS

0,6x1,3m (60m2)

Elpojoša tvaika izolācija. Laminēts četrslāņu celtniecības kartons ar armējošu poliestera sietu. Izmanto kā elpojošu tvaika izolācijau sienām un jumtiem. Īpaši ieteicama konstrukcijām ar eko vati vai guļbūvēm. Materiāla īpašības un armējošais poliestera siets nodrošina vieglu ieklāšanu un augstu mehānisko izturību, kas īpaši atvieglo ekovates iepūšanu. ELT-KRAFT VCL kalpošanas ilgums atbilst ES prasībās noteiktajiem 50 gadiem.

TVAIKA BARJERA PRO CLIMA INTELLO PLUS

1,5x50m (75m2)
3x50m (150m2)
Armēta augstas efektivitātes tvaika membrāna visu šķiedrveida siltumizolācijas materiālu norobežošanai ar mainīgu sd-vērtību. Labākā aizsardzība pret būvkonstrukciju bojājumiem un pelējumu, arī neparedzēta mitruma piekļuves gadījumā. Īpaši augsta mainīga mitruma difūzijas pretestība visos klimatiskos apstākļos ar vairāk kā 100-kārtīgu izplešanos.
Lietojama kā tvaika un gaisa izolācijas membrāna jumtiem, mansardiem, sienām, griestiem un grīdām. Kombinējama ar visu veidu ruļļveida un lokšņu siltumizolācijas materiāliem.

TVAIKA BARJERA PRO CLIMA INTELLO

1,5x50m (75m2)
3x50m (150m2)
Augstas aizsardzības tvaika izolācijas membrāna ruļļveida un lokšņu siltumizolācijas metariālu norobežošanai ar mainīga mitruma sd - vērtību. Lietojama kā tvaika un gaisa izolācijas membrāna jumtiem, mansardiem, sienām, griestiem un grīdām. Kombinējama ar visu veidu ruļļveida un lokšņu siltumizolācijas materiāliem. Labākā aizsardzība pret būvkonstrukciju bojājumiem un pelējumu, arī neparedzēta mitruma piekļuves gadījumā. Īpaši augsta mainīga mitruma difūzijas pretestība visos klimatiskos apstākļos ar vairāk kā 100-kārtīgu izplešanos (sd-vērtība no 0,25 m līdz vairāk kā 25 m). Ziemā, augstākai mitruma aizsardzībai, difūzijai slēgtāka; Vasarā sd-vērtība tikai 0,25 m, nodrošinot atgriezenisko izžūšanu.

TVAIKA BARJERA ELT-PEFOIL 200 CELTNIECĪBAS POLIETILĒNA PLĒVE

3x45m (135m2)
Pret UV stabilizēta 200mkr. bieza polietilēna plēve. Izmanto kā tvaika izolāciju sienām un jumtiem. Materiāls stabilizēts pret dabīgo novecojumu un ultravioletā starojuma iedarbību.

DIFŪZMEMBRĀNA PRO CLIMA SOLITEX MENTO 1000

1,5x50m (75m2)
3x50m (150m2)
3-kārša hidroizolācijas membrāna, viegla ar īpaši augstu difūzijas atvērtību, lietojama uz veidņu konstrukcijām, MDF plāksnēm, kokškiedras plāksnēm un visa veid asiltumizolācijas materiāliem. Pateicoties membrānas mikrošķiedrai, tai piemīt īpaši augsta nodilumizturība, ļoti laba lietusgāžu ūdens necaurlaidība. Izturība pret atmosfēras iedarbību 3 mēneši.

DIFŪZMEMBRĀNA PRO CLIMA SOLITEX MENTO 3000

1,5x50m (75m2)
3x50m (150m2)
3-kārša hidroizolācijas membrāna, viegla ar īpaši augstu difūzijas atvērtību, lietojama uz veidņu konstrukcijām, MDF plāksnēm, kokškiedras plāksnēm un visa veid asiltumizolācijas materiāliem. Pateicoties membrānas mikrošķiedrai, tai piemīt īpaši augsta nodilumizturība, ļoti laba lietusgāžu ūdens necaurlaidība un ļoti augsta termostabilitāte. Izturība pret atmosfēras iedarbību 4 mēneši.

DIFŪZMEMBRĀNA JUTADACH 115

1,5x50 (75m2)
Difūzplēve ar mikrospraugām. Izmanto jumtu konstrukcijās kā hidroizolācijas un pretvēja membrānu ar augstu tvaiku caurlaidības koeficientu. Tāpat izmanto arī sienu konstrukcijās kā īpaši labi elpojošu pretvēja izolāciju.

DIFŪZMEMBRĀNA DALTEX FRAMESHIELD 100 PLUSS

1,5x50m (75m2)
Pretvēja plēve. Izmanto slīpo siltināto jumtu un sienu konstrukcijās kā pretvēja izolējošo membrānu.

JUTACON 150 ARMĒTĀ ANTIKONDENSĀTA PLĒVE

1,5x50m (75 m2)
Armēta polietilēna plēve – starplika ar antikondensāta slāni. Izmanto slīpo siltināto un nesiltināto jumtu hidroizolācijai kā antikondensāta plēvi.

PEPI REFLEKT PLUS 5MM

1,2x25m (30m2)
Lieto kā atstarojošo siltumizolāciju ēku būvniecībā, renovācijā un remontdarbos. Lai darbotos siltuma atstarošanas efekts, starp atstarojošo virsmu un apdari jāveido gaisa šķirkārta.
PEPI REFLECT PLUS izmantojams karkasa ēku, jumtu, mansardu, pērtuvju siltināšanā. Atstarojošā siltuma izolācija līdz 95% samazina siltuma apmaiņu, kas notiek infrasarkanā starojuma veidā.

PEPI REFLEKT POLY 3MM

1,2x25m (30m2)
PEPI REFLEKT POLY atstarojošā virsma ir aizsargāta ar polimēra kārtiņu, kas ļauj to lietot saskarē ar šķidru betonu, izmantojot kā siltuma izolāciju siltajās grīdās un skaņas izolāciju starpstāvu pārsegumos.

ELT-PAP 120 UN ELT-PAP 220 AIZSARGKARTONS

1,2x25 (30m2)
Pareidzets grīdas, sienu, palodžu, logu un mēbeļu aizsardībai remonta un celtniecības laikā. Izmantojams arī pārsegumos pirms ekovtes un kokškiedras vates ieklāšanas.

GERBAND INSIDE GREEN TAPE (586) VIENPUSĒJA, ARMĒTA AKRILA LENTA TVAIKA IZOLĀCIJAI

60mm x 25m
Ļoti elastīga, vienpusēja poliakrila tvaika izolācijas līmlentes ar ārkārtīgi augstas stiprības salipšanu un izcilu izturību pret novecošanu iekšdarbiem un ārdarbiem. Īpaši ieteicama darbam mitros apstākļos. Gerband 586 ir karstuma un aukstuma izturīga, ar hermētisku līmi,kurā iestrādāta armatūra, lai novērstu pārāk lielu stiepšanos instalācijas laikā. Atbilst tvaika izolācijas plēvju savienošanas un blīvēšanas prasībām.

GERBAND OUTSIDE DM TAPE (386) MEMBRĀNU SAVIENOŠANAS LENTA

50mm x 25m
Vienpusēja, melna poliakrila līmlente ar ļoti augstu (UV)pretestību un teicamu salipšanas stiprību un izturību pret novecošanu. Paredzēta difūzijas un pretvēja membrānu savienošanai savstarpēji, kā arī ārējo savienojomu blīvēšanai ap izvirzījumiem, cauruļvadiem, logiem un durvīm neuzkrītošā veidā. Laba saķere ar koka, ķieģeļu un neslīpēta betona virsmām. Atbilst membrānu līmēšanas nosacījumiem slīpos jumtos un fasādēs. Teicama ilgmūžība un darbība āra apstākļos.

PRO CLIMA UNI TAPE

60mm x 30m
150mm x 30m
Ilgstoši hermētiskiem un drošiem savienojumiem iekštelpās. Piemērota arī remontdarbiem un iepūšamo siltumizolācijas materiālu iepūšanas vietu aizlīmēšanai. lgstoši blīvai un drošai tvaika un gaisa izolācijas membrānu pārlaidumu savstarpējai salīmēšanai un pielīmēšanai pie norobežojošām konstrukcijām iekštelpās. Piemērota arī kokšķiedru plākšņu (piem. OSB) skavu vai naglu vietu noblīvēšanai. Augsta sākotnējā saķere. Ūdensnecaurlaidīga līme.

PRO CLIMA TESCON VANA

60mm x 30m
150mm x 30m
Universālā līmlente ar matētu virsmu. Ilgstoši blīvai un drošai foliju un matēto izolācijas membrānu (tvaika un gaisa izolācijas membrānas, jumta un fasāžu membrānas) pārlaidumu savstarpējai salīmēšanai un pielīmēšanai pie norobežojošām konstrukcijām. Piemērota arī kokšķiedru plākšņu skavu vai naglu vietu noblīvēšanai.