SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLA “BFLEX” DEMONSTRĀCIJAS PASĀKUMS

LIFE projekts

 

2023. gada 12. Maijā “Wendi Modular” ražotnē Cēsīs norisinājās projekta LIFE_PHIPP laikā radītā siltumizolācijas materiāla “BFlex” demonstrācijas pasākums. Demosntrācijas pasākumu organizēzēja “SIA Balticfloc” sadarbībā ar koka karkasu māju ražotāju “Wendi Modular”.

 

Pasākuma laikā tika pastāstīts par jauno siltumizolācijas materiālu “BFlex” un demonstrēta materiāla iestrāde koka karkasa ēkas sienā. Kā arī tika apspriest tā konkurētpeja un pieprasijums siltumizolācijas materiālu tirgū un tehniskās īpašības salīdzinājumā ar citiem tirgū populāriem siltumizolācijas materiāliem.

 

Pasākuma laikā bija iespēja satikt pārstāvjus no “Balticfloc” and “Wendi Modular”  uzņēmumiem un uzzināt vairāk par to darbību un jaunumiem.

 

Uzzaicināto viesu skaitā bija pārstāvis no energoaudita uzņēmuma “Energi”, kas dalījās ar zināšanām un ieteikumiem par effectīva mājokļa nosiltināšanu. 

 

Uz produkta demonstrācijas pasākumi tika ielūgti būvmateriālu tirgotāji un izplatītāji, celtnieki, kas specializējas siltumizolācijas materiālu iestrādē un koka karkasu māju ražotāji. Piedalīties pasākumā varēja arī citi interesenti no malas, iepriekš piesakoties dalībai.

 

 

 

Programma

  1. Ēriks Nordens, SIA Balticfloc “Siltumizolācijas materiāls BFlex”
  2. Artis Zviedrāns,SIA Wendi Modular  “Latvijā ražotas moduļu mājas”
  3. Kārlis Grīnbergs, SIA Energi  “Ko ņemt vērā siltinot māju"
  4. Siltumizolācijas materiāla “BFlex” iestrādes demonstrācija koka karkasa ēkas sienā
  5. Diskusijas un kafijas pauze

 

 

Uzzini vairāk par energoaudita uzņēmumu ENERGI

Uzzini vairāk par koka karkasa māju ražotāju WENDI MODULAR

 

 

 

PROJEKTS “ALTERNATĪVA MAKULATŪRAS ATKRITUMU UN KAŅEPJU ŠĶIEDRAS PĀRSTRĀDE INOVATĪVOS SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLOS AR UZLABOTU SILTUMVADĪTSPĒJU” (LIFE_PHIPP, LIFE17 ENV/LV/000335) TIEK ĪSTENOTS AR EIROPAS SAVIENĪBAS LIFE PROGRAMMAS UN VALSTS REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDA ADMINISTRĀCIJAS FINANSIĀLU ATBALSTU.