SIA BALTICFLOC PROJEKTS LIFE_PHIPP TIEK IZVIRZĪTS LIFE BALVAS 2020 NOMINĀCIJAI

2020.gada 1. decembrī, Facebook platformā notika Latvijas labāko projektu apbalvošanas ceremonija. Pasākuma ietvaros tika dots vārds gan Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvei Aldai Ozolai, gan Latvijas LIFE nacionālajam kontaktpunktam – Ilonai Mendziņai. Lai uzrunātu pasākuma klausītājus, ar runu no Briseles uzstājās arī Eiropas Komisijas LIFE programmas vadītājs Andželo Salsi.

 

Tradicionāli, LIFE Balvas pasākumi notiek klātienē, tomēr, ņemot vērā COVID-19 ierobežošanas nolūkos pieņemtos ierobežojumus, šogad apbalvošana notika neklātienes formātā. Pasākumā piedalījās gan projektu pārstāvji, gan citi interesenti, kuriem bija iespēja interaktīvi  piedalīties un izteikt komentārus Facebook platformā.  

 

 

 LIFE BALVAS 2020 TIKA PASBIEGTAS 6 NOMINĀCIJĀS:

  1. AUGSTĀK NOVĒRTĒTAIS JAUNAIS PROJEKTS
  2. PUBLISKI AKTĪVĀKAIS PROJEKTS
  3. FINANSIĀLI APJOMĪGĀKAIS PROJEKTS
  4. NOZĪMĪGĀKAIS IEGULDĪJUMS VIDES AIZSARDZĪBĀ
  5. NOZĪMĪGĀKAIS IEGULDĪJUMS KLIMATA PĀRMAIŅU RISINĀŠANĀ
  6. PROJEKTS AR LIELĀKO IETEKMI

 

 

Sia Balticfloc projekts LIFE_PHIPP tika izvirzīts nominācijai ““Nozīmīgākais ieguldījums vides aizsardzībā”. 

Uz šo nomināciju pretemdēja 9 LIFE projekti, kas aktivitātes veic/a 2020.gadā. 

 

Projekta nozīmību izvērtē žūrija balsojot, iepazīstoties ar projektos paredzētajām darbībām un rezultātiem un sarindojot projektus nozīmīguma secībā. Kā arī projekti tika vērtēti pēc šāda kritērija: teritoriāli plašākais projekts, kur projekti tieka sarindoti pēc paredzētajām plašākajām dabas/vides/klimata aizsardzības aktivitātēm Latvijas teritorijā.

 

Nominācijā “Nozīmīgakais ieguldījums vides aizsardzībā” galveno balvu ieguva LIFE Fit for REACH projekts. 

Projekts ir starptautisks, līdz ar to aptver plašu darbības loku un par tā ieguldījumu vides aizsardzībā nobalsoja arī konkursa žūrija. 

 

Vairāk par Life Balvas 2020 nominācijām un balvu pasniegšanas svinīgo ceremoniju lasi Life Programme

 

 

 

 

PROJEKTS “ALTERNATĪVA MAKULATŪRAS ATKRITUMU UN KAŅEPJU ŠĶIEDRAS PĀRSTRĀDE INOVATĪVOS SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLOS AR UZLABOTU SILTUMVADĪTSPĒJU” (LIFE_PHIPP, LIFE17 ENV/LV/000335) TIEK ĪSTENOTS AR EIROPAS SAVIENĪBAS LIFE PROGRAMMAS UN VALSTS REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDA ADMINISTRĀCIJAS FINANSIĀLU ATBALSTU.