SIA BALTICFLOC PREZENTĒ LIFE_PHIPP PROJEKTU BALTIJAS VALSTU IZSTĀDĒS

 

 

SIA Balticfloc aktīvi piedalījās starpautīskās būvniecības nozares izstādes, prezentējot LIFE_PHIPP projektu industrijas speciālistiem un citiem intresentiem, līdz brīdim, kad izstāžu norisi visā Eiropā pārtrauca Covid19 epitoloģiskie ierobežojumi. Visas izstādes, kurās uzņēmums bija vēlējies piedalīties 2020. un 2021. gadā tikai atceltas vai pārceltas uz nenoteiktu laiku.

 

Pēc divu gadu pārtraukuma, starpautiskās būvniecības nozares izstādes ir atsākušas savu darbību. Pirmās izstādes, kurās uzņēmus piedalījās bija būvniecības industrijas izstādes Baltijas valstīs – Latvijā “Māja I 2022” un Lietuvā ‘RESTA 2022”

 

Izstāžu laikā SIA Balticfloc apmeklētājus iepazīstināja ar savu esošo produkciju un prezentēja uzsākto LIFE projektu LIFE_PHIPP, kura laikā paredzēts radīt inovatīvu siltumizolācijas materiālu, kas tiks ražots no zemas kvalitātes makulatūras un augstvērtīgas kaņepju šķiedras. 

 

 

 

MĀJA I 2022

Izstāde Māja I 2022 norisinājās no 22. -27. Martā izstāžu zālē “Ķīpsala”, Rīgā.

 

Šis ir lielākais būvniecības nozares notikums Latvijā, kas ataino mūsdienu celtniecības attīstības tendences, tehnoloģiju jaunumus, kā arī sekmē tiešu dialogu starp būvniecības un citu saistītu nozaru profesionāļiem, un galapatērētājiem Baltijā, Austrumeiropā, Rietumeiropā un pat Āzijas.

 

Izstāde norisinājās divās hallēs, kurās aktuālo būvniecības nozarē prezentēja 287 uzņēmumi no Baltijas valstīm, Vācijas, Polijas, Čehijas, Lielbritānijas, Rumānijas un Japānas. Četru dienu laikā izstādi apmeklēja 17 535 interesenti.

 

Iztādes laikā bija jūtams, ka liela daļa izstādes apmeklētāju ir jau kaut kur dzidējuši par Balticfloc uzsākto LIFE projektu LIFE_PHIPP un bija ieintresēti uzzināt, kā projekts attīstās un, kad projekta gala produkts – siltumizolācijas materiāls- būs pieejams tirgū.

 

Uzzini vairāk: BT1.LV

 

 

 

RESTA 2022

Izstāde RESTA 2022 norisinājās no 20. -23. Aprīļa kongesa centrā “”LITEXPO”, Viļņā.

 

Izstāde RESTA vairāk kā 20 gadus ir lielākā būvniecības indistrijas izstāde Baltijas valstīs. Izstāde ir aktuāla ne tikai būvniecības, uzstādīšanas un apzaļumošanas speciālistiem, bet arī entuziastiem, kuri meklē inovatīvus risinājumus savām mājām.

 

RESTA 2022 pēc divu gadu pārtraukuma pulcēja 450 būvniecības biznesa pārstāvjus no 16 valstīm. Tai skaitā bija Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Polijas, Vācijas, Čehijas, Rumānijas, Turcijas un citām ārvalstīm. Izstādi apmeklēja 11 000 apmeklētāju.

 

Izstādes laikā apmeklētāji bija ienitresēti uzzināt vairāk par jauno siltumizolācijas materiālu un par to, kad tas būs apskatāms un pieejams tirgū. Kā arī vēlējās uzzināt vairāk par tā tehniskajām īpašībām un iespējamo cenu tirgū.

 

Uzzini vairāk: LITEXPO.LT

 

 

 

Nākamās starpautiskās būvniecības nozares izstādes, kurās plānost prezentēt LIFE_PHIPP projektu, ir FinnBuild Somijā un UK Construction Apvienotajā karalistē. Tās norisināsies 2022. gada rudenī.

 

 

 

PROJEKTS “ALTERNATĪVA MAKULATŪRAS ATKRITUMU UN KAŅEPJU ŠĶIEDRAS PĀRSTRĀDE INOVATĪVOS SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLOS AR UZLABOTU SILTUMVADĪTSPĒJU” (LIFE_PHIPP, LIFE17 ENV/LV/000335) TIEK ĪSTENOTS AR EIROPAS SAVIENĪBAS LIFE PROGRAMMAS UN VALSTS REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDA ADMINISTRĀCIJAS FINANSIĀLU ATBALSTU.