Video

Alternatīva makulatūras atkritumu un kaņepju šķiedras pārstrāde inovatīvos siltumizolācijas materiālos ar uzlabotu siltumvadītspēju

RAIDĪJUMS “VIDZEMĒ”:

LIFE_PHIPP PROJEKTA ATTĪSTĪBA:

IZMĒĢINĀJUMA RAŽOŠANAS LĪNIJAS ATKLĀŠANAS PASĀKUMS:

LIFE Projekta LIFE_PHIPP ietvaros uzstādītās izmēģinājuma ražošanas līnijas "BFtechnology" atklāšanas pasākuma svinīgās daļas videoierieskst. ( Video un montāža: Mārtiņš Kreilis )

IZMĒĢINĀJUMA RAŽOŠANAS LĪNIJAS UZSTĀDĪŠANA:

LIFE projekta LIFE_PHIPP ietvaros plānotā inovatīvā siltumizolācijas materiāla izmēģinājuma ražošanas līnijas uzstādīšna ir pabeigta un ir uzsākti siltumizolācijas materiāla izstrādes testi.

DISKUSIJA I ”ZAĻBŪTĪBAS TEMPERATŪRA LATVIJĀ”:

Vidzemes inovācijas nedēļas ietvaros norisinājās diskusija, kurā tika apspriests cik lielā mērā uzņēmējdarbībā ir iespējams atkritumus izmantot kā resursus. Diskusīkusijā piedalījās SIA Balticfloc valdes priekšēdētājs Edžus Cābulis un dalījās ar uzņēmuma pieredzi, izmantojot ražošanā makulatūruas atkritumus.

RAIDĪJUMS “DE LISBOA A ESTOCOLMO”:

Pirms kāda laika Balticfloc ražotnē ciemojās portugāļu raidījuma "De Lisboa a Estocolmo" veidotāji, lai klātienē iepazītos ar Balticfloc uzsākto LIFE projektu LIFE_PHIPP.

LIFE_PHIPP PROJEKTS:

Pastāv liels makulatūras daudzums no sadzīves atkritumiem, kas tiek apglabāts poligonos vai sadedzināts, neskatoties uz to, ka makulatūra ir samērā viegli otrreiz pārstrādājma. Projektā LIFE_PHIPP tiks pārstrādāti zemas kvalitātes makulatūras atkritumi un kopā ar kaņepju šķiedru ražots ekoloģisks siltumizolācijas materiāls.

RAŽOŠANAS VIDEO:

Projekta LIFE PHIPP ietvaros veicam daudz testus ar sliktu un grūti pārstrādājamu makulatūru.

DIENAS ZIŅAS “CĒSĪS NO MAKULATŪRAS RAŽO EKOVATI”:

RAIDĪJUMS “VIDES FAKTI”:

1 2

PROJEKTS “ALTERNATĪVA MAKULATŪRAS ATKRITUMU UN KAŅEPJU ŠĶIEDRAS PĀRSTRĀDE INOVATĪVOS SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLOS AR UZLABOTU SILTUMVADĪTSPĒJU” (LIFE_PHIPP, LIFE17 ENV/LV/000335) TIEK ĪSTENOTS AR EIROPAS SAVIENĪBAS LIFE PROGRAMMAS UN VALSTS REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDA ADMINISTRĀCIJAS FINANSIĀLU ATBALSTU.