Jaunumi

Alternatīva makulatūras atkritumu un kaņepju šķiedras pārstrāde inovatīvos siltumizolācijas materiālos ar uzlabotu siltumvadītspēju

PRESES RELĪZE:

LIFE_PHIPP projekta ietvaros ir izsūtīta preses relīze (Nr.2).

Tajā lasi par LIFE_PHIPP projekta īstenošanas pagarinājumu, ražošanas līnijas uzstādīšanas procesu, publikāciju žurnālā “Bauen+” un iepazīsties ar rakstiem par makulatūras otrreizēju pārstrādi un aprites ekonomikas modeli uzņēmējdarbībā. Kā arī noskaties video, kas izveidots LIFE_PHIPP projekta ietvaros.

Pieraksties, lai saņemtu preses relīzi

 

Atvērt preses relīzi

TĪKLOŠANĀS PASĀKUMS:

LIFE PROJEKTU PIEREDZES APMAIŅA UZŅĒMĒJDARBĪBĀ

Septembrī projekts LIFE PHIPP tiešsaistē ir izskanējis Lietuvas LIFE informācijas dienā un projekta CEPLAFIB noslēguma konferencē.

Informācijas diena ir nozīmīgs pasākums LIFE programmas kapacitātes celšanai. Pasākumā piedalījās kopumā 115 interesenti, kas apvienoja esošos projektu ieviesējus, sniedza praktisku informāciju projektu uzsācējiem un iedrošināja veidot jaunus LIFE projektus uzņēmējiem.

Lasi vairāk

PROJEKTA PAGARINĀJUMS:

PROJEKTAM LIFE PHIPP PAGARINĀTS ĪSTENOŠANAS TERMIŅŠ

Covid – 19 ierobežojumi ir ietekmējuši procesus visā pasaulē un arī BALTICFLOC īstenotā projekta izpildi, kas pandēmijas apstākļos ir bijusi izaicinoša. Robežu slēgšana Eiropā un apgrūtināta starptautisko preču piegāde visā pasaulē ietekmēja plānotās iekārtu piegādes ražošanas līnijai un līdz ar to iekavējās to uzstādīšana un atkarīgās projekta aktivitātes

Ņemot vērā līdzekļu ietaupījumu projektā tika lūgts pagarinājums ar īstenošanas termiņu līdz 2023. gada 30. jūnijam.

Lasi vairāk

RAŽOŠANAS LĪNIJA:

UZSĀKTA RAŽOŠANAS LĪNIJAS UZSTĀDĪŠANA.

Ir uzsākts prototipa izmēģinājuma ražošanas līnijas uzstādīšanas process, kas ir saskaņā ar ražošanas līnijas konfigurācijas shēmu: aprīkojuma vienību montāža, automatizācijas darbi, aprīkojuma pieslēgumu nodrošināšana, aprīkojuma regulējumu veikšana saskaņā ar tehnoloģiskajiem rasējumiem.

Lasi vairāk

PRESES RELĪZE:

LIFE_PHIPP projekta ietvaros tika izveidota un izsūtīta preses relīze (Nr.1).

Tajā lasi par LIFE_PHIPP projekta mērķiem un tā aktivitātēm,  ražošanas līnijas iekārtu piegādi, publikāciju žurnālā “Būvinženieris”, iepazīsties ar rakstiem par makulatūras atkritumiem un to atkārtotu pārstrādi. Kā arī noskaties video, kas izveidots LIFE_PHIPP projekta ietvaros.

Pierakties, lai saņemtu preses relīzi

 

Atvērt preses relīzi

RAŽOŠANAS LĪNIJA:

PIEGĀDĀTAS RAŽOŠANAS LĪNIJAS IEKĀRTAS

Projekta ietvaros 2019. gadā veiksmīgi noslēdzās publiskais iepirkums kā rezultātā tika noslēgts piegādes līgums ar SIA ELEKTRO VILKS par projekta ražošanas iekārtu iegādi. Kopumā ražošanas līnija sastāvēs no 14 atsevišķām iekārtām, kuru piegāde veiksmīgi ir noslēgusies. 

Lasi vairāk

TĪKLOŠANĀS PASĀKUMS:

TĪKLOŠANĀS AR PROJEKTU LIFE HYPOBRICK 

Pateicoties LIFE programmas Close-to-market komandas ieteikumiem, LIFE PHIPP projektam bija iespēja tikties tiešsaistē ar līdzīga rakstura projektu LIFE HYPOBRICK 2020. gada decembrī.

Tikšanās galvenais mērķis ir nodibināt pirmo kontaktu un turpmāko sadarbību starp LIFE HYPOBRICK projektu un LIFE PHIPP projektu.

Lasi vairāk

LIFE BALVA 2020:

SIA BALTICFLOC PROJEKTS LIFE_PHIPP TIEK IZVIRZĪTS LIFE BALVAS 2020 NOMINĀCIJAI

Šī gada 1. decembrī norisinājās LIFE Balvas 2020 pasniegšanas ceremonija, kurā Sia Balticfloc projekts LIFE_PHIPP (LIFE17 ENV/LV/000335) tika izvirzīts nominācijai “Nozīmīgākais ieguldījums vides aizsardzībā” uz ko pretendēja 9 LIFE programme projekti.

Lasi vairāk

SOCIĀLO MEDIJU KAMPAŅA:

Balticfloc ir uzsācis sociālo mediju kampaņu, kuras laikā tiks publicētas vairākas apmaksātas reklāmas par LIFE_PHIPP projektu, lai iepazīstinātu plašāku sabiedrības slāni ar LIFE PHIPP projekta  konceptu, mērķiem un sasniedzamajiem rezultātiem projekta īstenošanas rezultātā.

Reklāmas tiks publicētas un izplatītas Facebook, Instagram un Google platformās un specifiski mērķētas uz Latvijas, Baltijas valstu, Lielbritānijas, Somijas un Vācijas auditoriju.

 

 

TĪKLOŠANĀS PASĀKUMI:

LIFE PROJEKTU TĪKLOŠANĀS PASĀKUMOS SIA BALTICFLOC IEPAZĪSTINA DALĪBNIEKUS AR LIFE_PHIPP PROJEKTU

Īstenojot LIFE programmas projektu viena no būtiskākajām aktivitātēm ir tīklošanās ar citiem LIFE projektiem. Šo pasākumu mērķis ir savstarpējā sadarbība, iespēja veidot pazīšanās un palīdzības tīklu. Tīklošanās pasākumu ietvaros ir iespējams satikt līdzīgi domājošus projekta ieviesējus, dalīties informācijā par projektu, pieredzē, zināšanās un visveiksmīgākajos gadījumos attīstīt sadarbību.

Lasi vairāk

1 2

PROJEKTS “ALTERNATĪVA MAKULATŪRAS ATKRITUMU UN KAŅEPJU ŠĶIEDRAS PĀRSTRĀDE INOVATĪVOS SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLOS AR UZLABOTU SILTUMVADĪTSPĒJU” (LIFE_PHIPP, LIFE17 ENV/LV/000335) TIEK ĪSTENOTS AR EIROPAS SAVIENĪBAS LIFE PROGRAMMAS UN VALSTS REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDA ADMINISTRĀCIJAS FINANSIĀLU ATBALSTU.