Jaunumi

Alternatīva makulatūras atkritumu un kaņepju šķiedras pārstrāde inovatīvos siltumizolācijas materiālos ar uzlabotu siltumvadītspēju

INFORMATĪVA BROŠŪRA:

Brošūra sniedz informāciju par LIFE_PHIPP projekta mērķiem un aktivitātēm.

Tā ir printēta uz otrreizēji pārstrādājama papīra un tās dizains veidots tā, lai netiktu izmantota skavošanas vai jebkura cita bukletu iesiešanas metdodes.

 

Brošūra ir izdota 8 valodās – Latviešu, Angļu, Lietuviešu, Igauņu, Vācu, Somu, Krievu un Spāņu. Tā ir pieejama gan izprintētā versijā, gan digitalā versijā.

 

Atvērt bukletu

INFORMATĪVS PLAKĀTS:

Plakāts sniedz pamatinformāciju par vides problēmu, ko izraisa sadzīves atkritumi un kā LIFE_PHIPP projekts spētu palīdzēt to risināt.
Plakāts sniedz informāciju par projeka mērķiem, aktivitātem un projekta ietekmi atkritumu apsaimniekošnas problēmas risināšanā Eiropas valstīs. Tas ir izvietots pie Balticfloc ražotnes, kur tas ir labi apskatāms sabierībai, kā arī tas tiks izvietots pie Demo mājām (Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Lielbritānijā, Vācijā un Somijā), kurās tiks izmantots inovatīvais siltumizolācijas materiāls, kas tiks ražots no zemas kvalitātes makulatūras un augstvērtīgas kaņepju škiedras.

 

Atvērt plakātu

STARPTAUTISKĀS IZSTĀDES:

STARPTAUTISKĀS IZSTĀDĒS SIA BALTICFLOC IEPAZĪSTINA APMEKLĒTĀJUS AR LIFE_PHIPP PRODUKTU:

2019. gada sākumā SIA Balticfloc piedalījās trīs starptautiskās izstādēs – Latvijā, Igaunijā un Vācijā, kuru laikā apmeklētājus iepazīstināja ar savu esošo produkciju un prezentēja projekta LIFE PHIPP paredzēto produktu –  jauna tipa siltumizolācijas materiālu, kas tiks ražots no pārstrādātas zemas klases makulatūras un kaņepju šķiedras. Ceturtā izstāde „Resta” paredzēta Lietuvā no 24. līdz 27. aprīlim šī būs 2019. gada pavasara pēdējā izstāde, kur var paspēt satikt SIA Balticfloc pārstāvi un iepazīties tuvāk ar visiem produktiem.

Lasi vairāk

IEPIRKUMA KONKURSS:

SIA BALTICFLOC LIFE_PHIPP PROJEKTA IETVAROS IZSLUDINA IEPIRKUMU „IEKĀRTU IEGĀDE ALTERNATĪVA MAKULATŪRAS ATKRITUMU UN KAŅEPJU ŠĶIEDRAS PĀRSTRĀDE INOVATĪVOS SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLOS AR UZLABOTU SILTUMVADĪTSPĒJU IZMĒĢINĀJUMA RAŽOŠANAS LĪNIJAI”:

 

Saskaņā ar Eiropas Savienības LIFE programmas un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas finansiālu atbalstu, projekta Nr. LIFE17 ENV/LV/000335 LIFE_PHIPP ietvaros SIA Balticfloc izsludina publisko iepirkumu jaunu ražošanas iekārtu iegādei.  Iepirkuma priekšmets ir sadalīts 14 daļās un piedāvājumus var iesniegt katrai daļai atsevišķi vai visai līnijai kopā. Piedāvājuma iesniedzējiem jāpievērš uzmanība, lai samazinātu neparedzamu izmaksu rašanās risku, objekta (Preču uzstādīšanas vietas) apskate pretendentiem ir obligāta, ko iepriekš lūgums saskaņot ar Edžu Cābuli, +371 26336333, info@balticfloc.lv.

 

Iepirkuma procedūras noteikumi

PROJEKTS “ALTERNATĪVA MAKULATŪRAS ATKRITUMU UN KAŅEPJU ŠĶIEDRAS PĀRSTRĀDE INOVATĪVOS SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLOS AR UZLABOTU SILTUMVADĪTSPĒJU” (LIFE_PHIPP, LIFE17 ENV/LV/000335) TIEK ĪSTENOTS AR EIROPAS SAVIENĪBAS LIFE PROGRAMMAS UN VALSTS REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDA ADMINISTRĀCIJAS FINANSIĀLU ATBALSTU.