BALTICFLOC PREZENTĒ LIFE PROJEKTU STARPAUTISKĀS IZSTĀDĒS EIROPĀ

 

 

Tuvojoties gada izskaņai, Balticfloc piedalījās vairākās starpautiskās izstādēs Eiropā. Tās bija "UK Controction Week Birmingham 2022" un "LondonBuild 2022" Lielbritānijā, un "FinnBuild 2022" Somijā. Izstāžu laikā SIA Balticfloc izstāžu apmeklētājus iepazīstināja ar uzņēmuma uzsākto LIFE projektu LIFE_PHIPP, kura laikā tiek radīts inovatīvs siltumizolācijas materiāls, kas tiek ražots no zemas kvalitātes makulatūras atkritumiem un augstvērtīgas kaņepju šķiedras.

 

 

UK CONSTRUCTION WEEK BIRMINGHAM 2022

Izstāde "UK Contruction Week Birmingham 2022" norisinājās no 4.- 6. oktobrim izstāžu zālē “National Exhibition Centre”, Birminghamā, Lielbritānijā. 

 

Izstāde tika pimo reizi atklāta 2015. gadā un šo pāris gadu laikā tā ir strauji ieguvusi vispasaules popularitāti un ir kļuvis par vienu no gada vadošajiem notikumiem būvniecības industrijā. Turklāt, šobrīd izstāde "UK Contruction Week" ir kļuvusi par lielāko būvniecības nozares notikumu Lielbritānijā, ietverot sevī plāšu būvniecības industrijas produktu un pakalpjumu izstādi, lekcijas, konkursus, diskusijas, apmācības un prezentācijas par aktuālājiem notikumie industrijā. Pasākums norisinās vairākās hallēs un uz vairākām skatuvēm, kur uzstājās industrijas speciālisti no visas pasaules.

 

Šogad uzsvars tika likt uz tematisko skatuvi “Net Zero”, kur tika pacelts aktuāls jautājums par celtniecības nozares radīto CO2 piesārņojumu vidē un risinājumiem to samazināt. Citi aktuāli būvniecības industrijas temati bija par produktu kvalitāti, ugunsdrošību, energoefektivitāti, jaunākajām inovācijām, ilgtspējību un videi draudzigu celtniecību un darbinieku mentālo veselību. 

 

Izstāde "UK Contruction Week" norisinājās vairākās hallēs, kurās aktuālo būvniecības nozarē prezentēja 600 uzņēmumi no visas pasaules. Trīs dienu laikā izstādi apmeklēja ap 25 000 interesenti, no kuriem 10 000 bija industrijas pārstāvji.

 

Siltumizolācijas materiāli no celulozes šķiedras nav plāši pazīstami Lielbritānijas būvniecības nozarē. Līdz ar to izstādes laikā bija novērojama liela interese gan par Balticfloc šobrīd jau tirgū esošo siltumizolācijas materiālu "EKOvate", gan par jauno siltumizolācijas materiālu, kura izstrāde tiek īstenota LIFE projektu LIFE_PHIPP ietvaros. Daudzus apmeklētājus intresēja vai uzņēmuma Balticfloc ir sadarbības partneri Liebritānijā un vai uzņēmuma ražotie produkti ir nopērkami Lielbritānijas tirgū. Intrese bija arī par jauno, LIFE projekta ietvaros izstrādāto,  siltumizolācijas materiālu. Galvenā intrese bija par jaunā produkta potenciālo cenu tirgū, siltumvadītspēju un tā ugunsdrošības klasi. 

 

Izstādes katalogs. Balticfloc 21 lpp: "UK Contruction Week 2022"

Uzzini vairāk: UK CONSTRUCTION WEEK  

 

 

FINNBUILD 2022

Paralēli izstādei "UK Construktion Week Birmingham 2022" Lielbritānijā norisinājās būvniecības izstāde "FinnBuild 2022" Somijā. Tā notika izstāžu zālē “Messukeskus Exhibition CentreHelsinkos. Būvniecības izstāde "FinnBuild" norisinās kopš 1972 gada un ir lielākā būvniecības industrijas izstāde Somijā.

 

Šogad izstādes viesi tika iepazīstināti ar jaunākajiem produktiem, inovācijām, pakalpojumiem, darba metodēm, un risinājumi būvniecības nozarē. Izstādē piedalījās 529 dalībnieki no Eiropas un Āzijas un to apmeklēja ap 25 000 viesu.

 

Somijas būvniecības nozarē siltumizolācijas materiāli no celulozes šķiedras ir labi pazīstami un pieprasīti. Lielu interesi apmeklētājiem radīja Balticfloc, izstrādes stadijā esošais, jaunais siltumizolācijas materiālas, kura ražošanā tiek izmantoti makulatūras atkritumi un kaņepju šķiedra. Apmeklētājus interesēja, kā produkta izstrāde attīstās un, kad jaunais siltumizolācijas materiāls būs pieejams tirgū.

 

Uzzini vairāk: FINNBUILD.COM 

 

 

LONDON BUILD EXPO 2022

Pēdējā izstāde, kurā tika ņemta dalība 2022 gada izskaņā bija izstāde "London Build Expo". Tā norisinājās 15. -16. Novembrī lielajā “Olimpya" hallē Londonā, Lielbitānijā.

 

"London Build Expo" ir vispasaules atzītākā būvniecības nozares izstāde, kurā tiekas būvniecības nozares speciālisti no visas pasaule. Šogad tajā piedalījās 323 dalībnieki un to apnmeklēja 28 909 viesu.

 

Izstāde ir pazīstama ne tikai ar dažādu būvniecības nozares produktu un pakalpojumu prezentēšanu, bet arī ar izciliem industrijas lektoriem un speciālistiem, kurus šogad bija iepēja redzēt un dzirdēt uz 8 skatuvēm. "London Build Expo" rīkotāji pozicionē izstādi, kā produktīvu tīklošanās pasākumu, kura laikā tiek veidoti jauni kontakti un sadarbības.

 

Izstādes laikā apmeklētāji bija ieinteresēti uzzināt vairāk par LIFE projekta ietvaros radīto jauno siltumizolācijas materiālu.  Biežāk uzdotie jautājumi bija par jaunā produkta tehniskajām īpašībām un iespējamo cenu tirgū.

 

Uzzini vairāk:LONDONBUILD.COM 

Video rullītis: YOUTUBE.COM 

 

 

Life project LIFE_PHIPP ietvaros, uzņēmumam bija plānots piedalīties 11 būvniecības nozares izstādēs. Tai skaitā bija iekļautas gan reģionālās, gan starpautiskās izstādēs. Šis mērķis ir sasniegts, līdz ar ko izstādes Lielbritānijā un Somijā bija beidzamās, kas tika apmeklētas LIFE projekta ietvaros.

 

 

PROJEKTS “ALTERNATĪVA MAKULATŪRAS ATKRITUMU UN KAŅEPJU ŠĶIEDRAS PĀRSTRĀDE INOVATĪVOS SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLOS AR UZLABOTU SILTUMVADĪTSPĒJU” (LIFE_PHIPP, LIFE17 ENV/LV/000335) TIEK ĪSTENOTS AR EIROPAS SAVIENĪBAS LIFE PROGRAMMAS UN VALSTS REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDA ADMINISTRĀCIJAS FINANSIĀLU ATBALSTU.