BALTICFLOC PREZENTĒ LIFE PROJEKTU STARPAUTISKĀS IZSTĀDĒS EIROPĀ

Tuvojoties gada beigām, Balticfloc piedalījās vairākās starpautiskās izstādēs. Tās bija "UK Controction Week Birmingham 2022" un "LondonBuild 2022" Lielbritānijā un "FinnBuild 2022" Somijā. Izstāžu laikā SIA Balticfloc apmeklētājus iepazīstināja uzsākto LIFE projektu LIFE_PHIPP, kura laikā paredzēts radīt inovatīvu siltumizolācijas materiālu, kas tiks ražots no zemas kvalitātes makulatūras un augstvērtīgas kaņepju šķiedras. 

 

 

UK CONSTRUCTION WEEK BIRMINGHAM 2022

Izstāde UK Contruction Week norisinājās no 4.- 6. oktobrim izstāžu zālē “National Exhibition Centre”, Birminghamā. 

Izstāde tika pimo reizi atklāta 2015. Gadā, bet šo pāris gadu laikā tā ir strauji ieguvusi vispasaules popularitāti un ir kļuvis par vienu no vadošajiem notikumiem būvniecības industrijā.

 

Šis ir lielākais būvniecības nozares notikums Lielbritānijā, kas sevī ietver plāšu būvniecības industrijas pārstāvju izstādi, lekcijas, konkursus, diskusijas, apmācības un prezentācijas par industrijā aktuālājiem notikumie un norisēm. 

No kurām viena no galvenajām skatuvēm bija “Net Zero” skatuve.

Šogad aktuālākie industrijas temati bija produktu kvalitāte, ugunsdrošība, energoefektivitāta, jaunākās inovācijas, ilgtspējīga un videi draudziga celtniecība un darbinieku mentālā veselība. 

 

Izstāde norisinājās vairākās hallēs, kurās aktuālo būvniecības nozarē prezentēja 600 uzņēmumi no visas pasaules. Trīs dienu laikā izstādi apmeklēja ap 25 000 interesenti, no kuriem 10 000 bija industrijas pārstāvji.

 

Balticfloc uzsākto LIFE projektu LIFE_PHIPP un bija ieintresēti uzzināt, kā projekts attīstās un, kad projekta gala produkts – siltumizolācijas materiāls- būs pieejams tirgū.

Dauzi interesējās vai Balticfloc uzņēmumam ir izplatīšanas pārstāvis Lielbritānijā, kā arī kāda būs produkta cena un kāda būs produkta ugundrošības klase. 

 

Katalogs: https://online.fliphtml5.com/byhn/rwnj/#p=6 

Uzzini vairāk: https://www.ukconstructionweek.com

 

 

FINNBUILD 2022

Paralēli izstādei UK Construktion Week 2022, Birmingham norisinājās būvniecības izstāde FinnBuild Somijā. Tas norisinājās izstāžu zālē “Messukeskus Exhibition CentreHelsinkos. 

Izstāde iepazīstina ar jaunākjiem produktiem, inovācijām, servisa un darba metodēm un risinājumi celtniecībā. To apmeklēja 25 000 apmeklētāji un 529 dlībniek no Eiropas un Āzijas. 

FinnBuild norisinās kopš 1972 gada un ir lielākā būvniecības industrijas izstāde Somijā.

Bija liela interese par jauno produktu. Tika iegūti jauni kontakti.

 

Uzzini vairāk: https://finnbuild.messukeskus.com/?lang=en

 

 

LONDON BUILD EXPO 2022

Izstāde LondonBuild Expo norisinājās 15. -16. Novembrī Londonā hallē “Olimpya Londonā.

Izstāde, lekcijas prezentācijas un dalībnieku tīklošanās pasākumi.

London Build Expo ir vispasaules atzītākā būvniecības nozares izstāde. Izstādē piedalījās 323 dalībnieki no visas pasaules un to apnmeklēja 28 909 apmeklētaji.

Izstādes laikā apmeklētāji bija ienitresēti uzzināt vairāk par jauno siltumizolācijas materiālu un par to, kad tas būs apskatāms un pieejams tirgū. Kā arī vēlējās uzzināt vairāk par tā tehniskajām īpašībām un iespējamo cenu tirgū.

 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=PJM7XjJ4R6U&t=14s 

Uzzini vairāk: https://www.londonbuildexpo.com

 

Life project LIFE_PHIPP ietvaros, uzņēmumam bija plānots piedalīties 11 būvniecības nozares izstādēs. Tai skaitā gan reģionālās, gan starpautiskās izstādēs. Šis mērķis ir sasniegts, līdz ar ko izstādes Lielbritānijā un Somijā bija beidzamās, kas tika apmeklētas projekta ietvaros.

 

 

PROJEKTS “ALTERNATĪVA MAKULATŪRAS ATKRITUMU UN KAŅEPJU ŠĶIEDRAS PĀRSTRĀDE INOVATĪVOS SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLOS AR UZLABOTU SILTUMVADĪTSPĒJU” (LIFE_PHIPP, LIFE17 ENV/LV/000335) TIEK ĪSTENOTS AR EIROPAS SAVIENĪBAS LIFE PROGRAMMAS UN VALSTS REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDA ADMINISTRĀCIJAS FINANSIĀLU ATBALSTU.