BALTICFLOC PREZENTĒ LIFE_PHIPP PROJEKTU “BIOBASED MARKET”

Balticfloc

 

 

Šogad RRB Konference 2023 (International Conference on Renewable Resources & Biorefineries) norisinājās Latvijā, Rīgā un to organizēja Latvijas Valsts Koksnes ķīmijas institūts. Konference norisinājās no 31.Maija - 2. jūnijam Latvijas Nacionālājā bibliotēkā. 

 

Konferences mērķis ir sniegt pārskatu par atjaunojamo resursu un biorafinēšanas rūpnīcu zinātnes, tehnikas, ekonomikas, vides un sociālajiem jautājumiem, lai dotu impulsu bioekonomikai un iepazīstinātu ar jaunumiem šajā jomā.

 

Balstoties uz iepriekšējo apmeklējuma statsitiku, RRB Konferenci ik gadu apmeklē ap 300 viesu no 30 dažādām pasaules valstīm.

Delegāti no augstskolām, rūpniecības, valsts un nevalstiskajām organizācijām un riska kapitāla nodrošinātājiem iepazīstinājas ar savu viedokli par rūpniecisko biotehnoloģiju, ilgtspējīgu (zaļo) ķīmiju un lauksaimniecības politiku saistībā ar atjaunojamo izejvielu izmantošanu nepārtikas vajadzībām un energoapgādi. 

 

Konference ir forums vadošajiem politiskajiem, korporatīvajiem, akadēmiskajiem un finanšu cilvēkiem, lai apspriestu jaunākos notikumus un veidotu sadarbību.

 

 

 

IZSTĀDE "BIOBASED MARKET"

Konferences ietvaros norisinājās arī vietējo Latvijas uzņēmēju, ražotāju un konferences apmeklētāju tīklošanās pasākums “Biobased Market”. Tajā piedalījās uzņēmumi, kas veicina aprites ekonomiku un ilgtspējas principus, ražojot videi draudzīgus produktus. Uzņēmumiem bija iespēja  pastāstīt un iepazīstināt RRB konferences apmeklētājus ar uzņēmumu un tā ražotajiem produktiem. 

 

Uzaicināto uzņēmumu vidū bija arī SIA Balticfloc, kurš tika uzaicināts ar mērķi pastāstīt par produktiem no otrreizēji pārstrādātas makulatūras un iepazīstināt ar jauno siltumizolācijas materiālu “BFlex”, kas tiek izstrādāts ar LIFE Programmas finansiālu atbalstu. Dalībnieku vidū bijā arī tādi uzņēmumi, kā Fat Cat Leaves, Spirulina Nord, Cup for Life, Kurbads Eco, Dr. Tereško Tējas.

 

Pārsvarā Balticfloc prezentē savu produkciju būvniecības izstādēs celtniecības nozares speciālistiem. Šoreiz auditorija sastāvēja no cilvēkiem, kas pārstāv augstkolas, zinātnes un vides aizsardzības nozares. Šāda veida auditorija uzņēmumam bija interesanta un pozitīva pieredze, jo produkcija un tās ražošana tika pārunāta no vide un zinātnes skatu punkta. Tika iegūti jauni kontakti un pieredzes un zināšanu apmaiņa.

 

 

Uzzini vairāk par RRB CONFERENCE

Uzzini vairāk par LATVIJAS KOKA ĶĪMIJAS INSTĪTŪTS

 

 

PROJEKTS “ALTERNATĪVA MAKULATŪRAS ATKRITUMU UN KAŅEPJU ŠĶIEDRAS PĀRSTRĀDE INOVATĪVOS SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLOS AR UZLABOTU SILTUMVADĪTSPĒJU” (LIFE_PHIPP, LIFE17 ENV/LV/000335) TIEK ĪSTENOTS AR EIROPAS SAVIENĪBAS LIFE PROGRAMMAS UN VALSTS REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDA ADMINISTRĀCIJAS FINANSIĀLU ATBALSTU.