Latvijā ražoti siltumizolācijas materiāli un celulozes šķiedra

SIA Balticfloc LIFE_PHIPP projekta ietvaros izsludina iepirkumu „Iekārtu iegāde alternatīva makulatūras atkritumu un kaņepju šķiedras pārstrāde inovatīvos siltumizolācijas materiālos ar uzlabotu siltumvadītspēju izmēģinājuma ražošanas līnijai”

Apraksts: Saskaņā ar Eiropas Savienības LIFE programmas un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas finansiālu atbalstu, projekta Nr. LIFE17 ENV/LV/000335 LIFE_PHIPP ietvaros SIA Balticfloc izsludina publisko iepirkumu jaunu ražošanas iekārtu iegādei.  Iepirkuma priekšmets ir sadalīts 14 daļās un piedāvājumus var iesniegt katrai daļai atsevišķi vai visai līnijai kopā. Piedāvājuma iesniedzējiem jāpievērš uzmanība, lai samazinātu neparedzamu izmaksu rašanās risku, objekta (Preču uzstādīšanas vietas) apskate pretendentiem ir obligāta, ko iepriekš lūgums saskaņot ar Edžu Cābuli, +371 26336333, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Iepirkuma procedūras noteikumi


STARPTAUTISKĀS IZSTĀDĒS SIA BALTICFLOC IEPAZĪSTINA APMEKLĒTĀJUS AR LIFE_PHIPP PRODUKTU

izstade2019. gada sākumā SIA Balticfloc piedalījās trīs starptautiskās izstādēs - Latvijā, Igaunijā un Vācijā, kuru laikā apmeklētājus iepazīstināja ar savu esošo produkciju un prezentēja projekta LIFE PHIPP paredzēto produktu -  jauna tipa siltumizolācijas materiālu, kas tiks ražots no pārstrādātas zemas klases makulatūras un kaņepju šķiedras.

Ceturtā izstāde „Resta” paredzēta Lietuvā no 24. līdz 27. aprīlim šī būs 2019. gada pavasara pēdējā izstāde, kur var paspēt satikt SIA Balticfloc pārstāvi un iepazīties tuvāk ar visiem produktiem.

Lasīt vairāk

 

 

 Brošūra

 LIFE_PHIPP informācijas stends

Notice board

brosura

 

PROJEKTS "ALTERNATĪVA MAKULATŪRAS ATKRITUMU UN KAŅEPJU ŠĶIEDRAS PĀRSTRĀDE INOVATĪVOS SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLOS AR UZLABOTU SILTUMVADĪTSPĒJU" (LIFE_PHIPP, LIFE17 ENV/LV/000335) TIEK ĪSTENOTS AR EIROPAS SAVIENĪBAS LIFE PROGRAMMAS UN VALSTS REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDA ADMINISTRĀCIJAS FINANSIĀLU ATBALSTU.

life logo       lvafa lv logo